O nas
test

Marka

Studio La busz zostało zorganizowane pośród fikusów, filodendronów, bluszczy i palm w sercu wielkiego miasta.  Mamy dla Ciebie dobrze zaprojektowane, funkcjonalne produkty wyposażenia domu i innych przestrzeni użytkowych. Poznaj nasze kwietniki, które są wykonywane  ręcznie przez lokalne zakłady rzemieślnicze. Nasze projekty kwietników są minimalistyczne w formie, w kolorach bliskich naturze.

Zainspirował nas angielski lekarz N.B. Ward, który był prekursorem wykorzystania roślin jako źródła czystego powietrza. Skonstruowana przez niego w 1828 r. ozdobna szklana skrzynia do uprawy roślin (głównie paproci) pełniła funkcję wytwornicy czystego powietrza. Ward zalecał stosować ją w biurach, domach oraz hotelach. Na podstawie współczesnych badań prowadzonych na zlecenie NASA, już 1 cm2 liści typowych roślin pokojowych usuwa 0,7÷2,3 µg wszechobecnego formaldehydu w ciągu doby! Rośliny pochłaniają zanieczyszczenia z powietrza, oksydują je i nawilżają, poprawiając nasze samopoczucie.

Misja

Nasze studio ułatwia wprowadzenie i zorganizowanie zieleni w przestrzeniach zamkniętych gdzie spędzamy codziennie blisko 90% czasu. Nasze projekty kwietników mogą odmienić nie tylko dom, miejsce pracy, szkołę czy przedszkole, ale mogą także wpłynąć na nasz dobrostan. Dzięki prostym rozwiązaniom rośliny będą Wam towarzyszyć przez cały rok, bez strat cennej przestrzeni, zapewniając wnętrzu naturalność.

Wartości

Do pakowania naszych produktów używamy opakowań, kartonów, taśm produkowanych w 100%  z biodegradowalnych materiałów lub pozyskanych z surowców wtórnych. Z naturą współgramy od wielu lat i codziennie odkrywamy jej dobroczynne działanie.

Wczytuję..
  • Brak produktów w koszyku.